Všechno to vlastně začalo v době, kdy jsem sama začala tančit. Toužila jsem po krásném, blýskavém kostýmu, ve kterém bych se cítila jako opravdová orientální princezna. Bohužel, v té době bylo téměř nemožné sehnat na trhu dobře padnoucí kostým. A tak jsem si zkusila navrhnout a ušít svůj první taneční kostým. A hned mi bylo jasné, že to je přesně to, co chci dělat. Navíc, jakmile jednou vyzkoušíte, jaké to je tančit v kostýmu šitém na míru, už nikdy nechcete žádný jiný. Tvorbě tanečních kostýmů jsem tak zcela propadla. Opět se ve mne probudil tvůrčí duch a já se konečně mohla kreativně vyjádřit (už od malička jsem ráda malovala, kreslila, vyráběla různé drobnosti, dárkové předměty, v dětství jsem si dokonce v ruce spíchla pár kousků oblečení).  

   Tvorba tanečních kostýmů je pro mne srdeční záležitost, něco, bez čeho už bych si svůj život neuměla představit. Miluji na ní vše - od vymýšlení a kreslení návrhů, přípravy střihu, šití, ruční vyšívání a zdobení, až po předání kostýmku své majitelce (i když přiznávám, někdy se se svými výtvory loučím jen velmi těžko). Ale není nic krásnějšího, než když jsou zákaznice spokojené a vracejí se k vám.

   Kostýmy šiji jak pro jednotlivé tanečnice, tak pro taneční skupiny (např. MONA, AJJANI, ORIENT DREAM, FALISHA DANCERS, CEKIRDEK, ANIFÉ). V kostýmech z mé dílny tančí nejen české, ale i zahraniční tanečnice doslova z celého světa, od amatérských tanečnic až po hvězdy orientální taneční scény. Mými zákaznicemi jsou i nejlepší orientální tanečnice v ČR - např. SHEREEN, Kateřina KATHREEN Derouet a EGLAL (ta dokonce ve dvou kostýmech z mé dílny odtančila dvě role na Bellydance Evolution turné v Čechách 2017 - kostým "květinářka" a kostým na styl tance raks sharki).

   Při tvorbě kostýmu se vždy snažím co nejvíce vyjít vstříc jeho budoucí majitelce, ať už se jedná o celkový vzhled či finanční rozpočet.  Zde si můžete prohlédnout ukázky kostýmů z mé tvorby.

   V případě zájmu o kostým z mé tvorby mne neváhejte kontaktovat (můžete také zaslat nezávaznou objednávku).​​