Orientálnímu tanci se věnuje od roku 2003, kdy se poprvné přihlásila na pravidelný kurz se svou kamarádkou. Ihned si tento exotický styl tance zamilovala a začala se mu věnovat intenzivněji, učila se nejen na pravidelných kurzech, ale i seminářích tuzemských a zahraničních lektorů.

    V únoru 2007 se připojila k taneční skupině AJJANI a začala s nimi pravidelně trénovat a vystupovat, o 2 roky později se stala vedoucí členkou a hlavní choreografkou a zároveň si otevřela vlastní kurzy orientálních tanců. V tomto období používala umělecké jméno MAHREEN.

    Skupinu i kurzy vedla do roku 2012, kdy nastoupila na mateřskou dovolenou. O rok později se opět vrátila k tancování a vystupování, také se stala členkou Kladenské skupiny CEKIRDEK pod vedením Soni Machové .

    V roce 2013 jsem měla tu čest stát se součástí unikátního tanečního projektu Katky Krejčové "Orientální tanec spojuje", zkráceně "OTS", kdy jsem vystupovala v rámci jednoho z největších tanečních festivalů v České republice - LET’S DANCE PRAGUE INTERNATIONAL FESTIVAL - spolu s dalšími 35 tanečnicemi z České republiky a ze Slovenska. V následujících pěti letech jsem opět měla možnost v tomto projektu vystupovat. Videozáznamy můžete zhlédnout zde: OTS1OTS2OTS3OTS4OTS5.

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:
1.místo - Mezinárodní taneční soutěž Shareefa 2011 - kategorie sólo dospělých žen.
1.místo - Mezinárodní taneční soutěž Shareefa 2011  - duo, trio.
1.místo - Orient North Show 2011 - skupinové choreografie s rekvizitou.
1.místo - Orient North Show 2011 - kategorie Dua, tria, kvarteta.
1.místo se Soňou Machovou v kategorii DUO na soutěži ORIENT NORTH SHOW 2010
2.místo se skupinou Ajjani - Orient North Show 2010, kategorie skupinové choreografie
1.místo - Talent Awards 2009, kategorie Profi tanečnice - ženy - juniorky - sólo
1.místo - MČR 2007 v kategorii Belly Dance sólo
1.místo - MČR 2007 v kategorii Belly Dance Formace
1.místo - MČR 2007 v kategorii Belly Dance Duo​

Pravidelně vystupuje sólově i skupinově na nejrůznějších tanečních akcích a festivalech, dále na soukromých či veřejných oslavách, slavnostech, výročích či svatbách.

Učila se u nejlepších tanečnic a tanečníků, tuzemských i zahraničních lektorů, pravidelně navštěvuje festivaly orientálního tance a snaží se i nadále intenzivně vzdělávat po praktické i teoretické stránce.

   V roce 2016 úspěšně absolvovala certifikovaný výukový program "TANČÍM, TEDY JSEM" úžasné tanečnice a lektorky Kathreen Derouet (dříve Kateřina Krejčová), hvězdy české orientální scény, který studenty vzdělává v oblasti orientálního tance a jeho stylů, taneční techniky, improvizace, choreografie, tvorby, poslechu hudby a dalších témat.

Mezi její učitele patří např.:Marta Korzun (Ukrajina), Mercedes Nieto (Maďarsko), Jamilah (Polsko), Yalia (Rakousko), Simona Minisini (Itálie), Saida (Argentina), Sarah Shahin (Itálie), Suraiya (Polsko), Serkan Tutar (Turecko/Belgie), Yousry Sharif (Egypt/USA), Tito (Egypt), Anasma (USA), Mohamed Shahin (Egypt), Elena Rössler (Kazachstán), Miroslav Čipera (orientální rytmy), Morocco (USA), Rachel Brice (USA), Drissia Nejma (Francie-Maroko), Elizabeth Strong (USA), Mardi Love (USA), Fériel Rodriguez (Francie), Sandra (USA), Tamalyn Dallal (USA), Morgana (Španělsko), Lubna Emam (Egypt), Mohamed Kazafy (Egypt), Jillina (USA), Berrak Yedek (Turecko), Shereen, Eglal, Kateřina Krejčová, Latifah, Mona, Zorita Azrak.