Nové kurzy orientálního tance pro vás plánuji vypsat na jaře roku 2023.
Prozatím vám přeji pevné zdraví!:-)

 

Proběhlé kurzy:

Název kurzu:           Podzimní kurz pro  MÍRNĚ POKROČILÉ
Cena/počet lekcí:   1 560,- Kč  /  13 lekcí  (120,-Kč / 60 min)
Kdy:                           pondělí od 16.9.2019, 18:30 - 19:30
Kde:                           taneční studio DoDo (5. května 12, Dobřichovice)

Tento kurz je určen pro mírně pokročilé tanečnice a pro pokračující začátečnice z předchozího kurzu. Kromě opakování základních prvků a správné techniky se tentokrát budeme věnovat i tanci se závojem a drum solu. Čeká nás krásná choreografie.
Kurz je určen pro ženy a dívky od 14 let (po dohodě možno i mladší).
Každá lekce má 60 minut. Na začátku hodiny se vždy důkladně zahřejeme a protáhneme celé tělo, poté si ukážeme taneční prvky a zatancujeme na hudbu, konec hodiny bude věnován protažení a relaxaci.
Na lekci si oblečte cokoliv, v čem se cítíte pohodlně, doporučuji legíny a přes boky šátek či krátkou sukýnku pro zvýraznění pohybu boků. Tančit můžete bosky.
Kurz bude otevřen po přihlášení 4 a více kurzistek.
Pro přihlášení na kurz, prosím, vyplňte on-line přihlášku níže. Případně mne můžete
kontaktovat  telefonicky či e-mailem.

Přijďte si nezávazně vyzkoušet první hodinu za 120,-Kč a pak
se teprv rozhodněte, zda budete kurz navštěvovat celý. :-)
Je také možné docházet pouze na jednotlivé lekce za 150,-Kč za 1 lekci.

Odesláním přilášky souhlasíte s PODMÍNKAMI ÚČASTI NA KURZU

PODMÍNKY ÚČASTI NA KURZU A DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

  • kurz si závazně rezervujete po zaplacení celkové ceny kurzovného převodem na účet č. 670100-2214908689/6210 nejpozději v den začátku kurzu, nebo na první lekci v hotovosti.
  • je možné nastoupit do již rozběhnutého (a neobsazeného) kurzu. Doporučujeme si nejprve vyzkoušet jednu lekci a po jejím absolvování a případné konzultaci s lektorem kvůli zameškané látce si doplatit zbytek kurzovného (z ceny kurzovného se odečtou již uplynulé lekce)
  • zameškané hodiny se NEPŘEVÁDÍ do dalšího období
  • kurzovné se vrací pouze z vážných zdravotních důvodů (nutno doložit zprávu od lékaře, vrací se částka zbývající do konce kurzu od doby doručení zprávy) nebo v případě, že kurz bude zrušen ze strany lektorky (vrací se částka za neuskutečněné lekce)
  • v případě, že kurz nemůžete dále navštěvovat z jakýchkoliv jiných důvodů, je možné sehnat za sebe náhradnici, nikoliv však vrátit kurzovné
  • lektorka nezodpovídá za zdravotní stav účastníka kurzu. Trpíte-li nějakými zdravotním problémy nebo jste-li těhotná, je nutné na to lektoru upozornit před začátkem kurzu
  • lektorka nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze účastníků kurzu během jeho pobytu ve studiu.
  • poškození vybavení studia bude nutno nahradit tím, kdo ho způsobil